درباره ما

اوزیلون وب سايت نیازمندی تخصصی املاک اجاره ای اقامتی - تفریحی شامل ویلا و سوئیت ـ آپارتمان در سراسر شمال ايران میباشد.


در سایت اوزيلون، فهرستی از ویلا و سوئیت - آپارتمان های قابل اجاره روزانه، هفتگی و یا ماهیانه در سراسر مازندران را مشاهده خواهید کرد که بصورت مستقیم و بی واسطه توسط مالک و یا با واسطه جهت اجاره ثبت شده اند. 


هیچ یک از املاک و واحدهای اقامتی ثبت شده در سایت اوزيلون، متعلق به اوزيلون نمی باشند و توسط کاربران در سایت درج شده اند. لذا سایت اوزيلون منفعتی در قراردادهای اجاره منعقده بین مسافر و میزبان ندارد.


خرید و فروش املاک خارج از شهرهای بزرگ مثل ویلا و زمین - باغ به علت فاصله مکانی نه چندان نزدیک بین خریدار و فروشنده، نیازمند اطلاع رسانی دقیق و معرفی کامل ملک می باشد تا خریدار بتواند اطلاعات کاملی از ملک مورد معامله قبل از برگزاری جلسه نشست با فروشنده داشته باشد.


فروشنده نیز می تواند در سایت اوزيلون املاک قابل فروش را با شرح جزئیات معرفی نماید تا خریدار با اطلاعات کامل مورد معامله در جلسه شرکت کند و وقت طرفین به علت ابهام در مورد جزئیات مورد معامله تلف نشود. در اين سايت، فهرستی از ویلا و زمین ـ باغ های قابل فروش در سراسر مازندران  را مشاهده خواهید کرد که بصورت مستقیم و بی واسطه توسط مالک و یا با واسطه بوسیله مشاورین املاک جهت فروش و یافتن خریدار ثبت شده اند.


هیچ یک از املاک ثبت شده در اين ، متعلق به اوزيلون  نمی باشند و توسط کاربران عضو شده در سایت درج شده اند لذا سایت اوزيلون  منفعتی در قراردادهای منعقده بین خریدار و فروشنده ندارد.